Od roku 2006 jsem realizoval již téměř tisícovku barmanských exhibic a rozhodně ani po této době pro mě nejsou šedou rutinou. A ani být nemohou, protože jsou postaveny na precizně provedených tricích s lahvemi, šejkry a sklenicemi a také oslnivých vizuálních efektech.

Každou ze svých barmanských show prožívám naplno a přeji si, aby byly stejným požitkem i pro všechny diváky.

Nabídka barmanských show pro vaše hosty

Exhibiční MASTER SHOW

Předvedu vám technicky dokonalou podívanou věnovanou barmanskému umění v ryzí podobě. Na vlastní oči budete mít možnost sledovat mistrovskou exhibici, kde rozhodují milimetry a setiny vteřiny.

Žhavá FLAME SHOW

Živelná síla, která vás rozhodně nenechá chladnými. Slibuji, že budete tajit dech a žasnout. Užijte si show s hořícími lahvemi a chrlením ohně, která prozáří každou akci.

Snová UV SHOW

Rozehraji pro vás exhibici plnou neuvěřitelných efektů tvořených ultrafialovým světlem a podmanivým nasvícením šejkrů a lahví.

Barmanská škola JUST SHAKE IT

Jsme národem kreativních experimentátorů. A dárek v podobě vlastnoručně namíchaného koktejlu pod vedením zkušeného profesionála je vždy vítán s nadšením. Udělejte svým hostům radost barmanským školením na míru. Rád vám pomohu.


Barmanské show se věnuji nejčastěji v rámci vyplnění programu různých typu akcí jako jsou maturitní a společenské plesy, slavnostní zahájení, firemní a soukromé večírky, nebo v rámci barového cateringu.

Dalším uplatněním jsou barmanské soutěže, kterých se účastním na národní i mezinárodní úrovni po celém světě. Standardně volím kombinaci exhibiční barmanské show s ohnivou nebo UV barmanskou show. Délka celého vstupu je cca 20 minut, ale samozřejmě záleží na požadavcích klienta. Při exhibiční barmanské show připravím dvě porce koktejlu, které mají hosté možnost ochutnat nebo si je klient může vypít nebo třeba vydražit.

Výborným doplňkem k barmanské show je barmanská školička, při které vtipnou formou naučím vaše hosty základní přípravě koktejlů a nechám tak vyniknout jejich kreativitu při přípravě jejich míchaného nápoje.

Videa z akcí

Martin Vogeltanz - promo video

Martin Vogeltanz - Mattoni koktejl festival

Martin Vogeltanz - Seznam TV

Martin Vogeltanz - Akce z Generation Party Slovanský Dům

Partneři

Vážím si všech svých obchodních partnerů a k jejich zadání přistupuji s respektem.
Je mi ctí, že mohu spolupracovat s předními českými i světovými značkami.

Stock Plzeň-Božkov
Amundsen
Fernet Stock
Black Fox
Božkov
Capitan Morgan
Diageo Bar Academy
Gordon's
Johnnie Walker
Baileys
Pampero
Smirnoff